Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

eMKa dance zaprasza w nowym sezonie tanecznym 2014/2015

2014/08/11

W imieniu trenerów Zespołu Inscenizacji Tanecznych eMKa dance wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do zespołu i rodziców, którzy pragną zapisać dzieci na zajęcia taneczne, zapraszamy na specjalne spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 1 września 2014 r. w godz. 16.00-19.00 w sali nr 66 Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Trenerki zapraszają do zespołów eMKa dance dzieci i młodzież od 4 do 20 roku życia. Prowadzą zajęcia taneczne w 5 grupach wiekowych w zakresie technik: jazz, broadway jazz, modern jazz, contemporary, inscenizacja taneczna, rytmika z umuzykalnieniem, taniec klasyczny, funky jazz, taniec nowoczesny i akrobatyka sportowa.

Osoby, które nie będą mogły przyjść na spotkanie 1 września, podczas którego zostanie przeprowadzony nabór, a są zainteresowane dołączeniem do którejś grupy / zapisaniem dzieci na zajęcia, proszone są o kontakt z choreografami zespołu pod nr. tel.: 790 306 966.

 

Grafik zajęć eMKa dance w nowym sezonie tanecznym 2014/2015

 

eMKa dance 31-7-13

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 33
Realizacja nbStudio