Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Premiera etiudy teatralnej ZIEMIA

2014/06/12

W najbliższą środę - 18 czerwca o godz. 18.00 - zapraszamy Państwa przed kieleckie BWA, mieszczące się przy Placu Artystów, na premierę etiudy teatralnej "Ziemia" z cyklu "Żywioły", w wykonaniu młodych artystów z Teatru Plastycznego "Sen" działającego w WDK.

Będzie to druga odsłona Teatru Plastycznego "Sen" po performance "Wiatr", a przed etiudami "Ogień" i "Woda", które młodzież zaprezentuje we wrześniu.

Po raz pierwszy w inscenizacji wezmą udział osoby niedosłyszące ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Słabo słyszących i Niesłyszących przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Etiuda "Ziemia" to wspólna próba na żywo uczestników grupy teatralnej z wychowankami tego ośrodka przed przyszłymi inscenizacjami adresowanymi do publiczności w każdym wieku i stanie zdrowia, również do osób niesłyszących.

Wszelkich informacji nt. tego projektu udziela opiekun grupy - Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140.

 

Teatr Plast SEN - ZIEMIA - 06.2014

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 39
Realizacja nbStudio