Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

9 czerwca rusza XXII Plebiscyt Publiczności O DZIKĄ RÓŻĘ. Zapraszamy do udziału w konkursie

2014/06/06

W samo południe ruszy wyjątkowy konkurs - potrwa tylko 24 godziny, a nagroda duża! Dajcie znać czy doba na komentarz pod zdjęciem to dużo czy mało czasu! Szczegóły tu:

http://www.teatr-zeromskiego.com.pl/artykuly/id/25

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zaprasza na XXII Plebiscyt Publiczności "O Dziką Różę". To unikatowy na skalę kraju BEZPŁATNY PRZEGLĄD spektakli całego sezonu, podczas którego widzowie i media wybierają swoich ulubieńców: najlepszych aktorów i spektakle. Codziennie, począwszy od 9 czerwca będzie można obejrzeć jeden lub dwa spektakle kończącego się sezonu a laureatów poznamy 15 czerwca w niedzielę podczas Koncertu Finałowego.

Kielce są jedynym miastem w Polsce, które daje swoim mieszkańcom możliwość oglądania spektakli przez cały tydzień za darmo. Plebiscyt "O Dziką Różę" to realizacja dwóch wspaniałych idei. Po pierwsze idei teatru dostępnego dla każdego obywatela, nawet tego najbardziej szarego, zapomnianego przez polityków, zapracowanego, najbiedniejszego. Po drugie możliwość przyjechania do Kielc na tydzień i obejrzenia spektakli z całego sezonu to raj dla teatromanów i szansa na promocję miasta oraz regionu. Pora na zaproszenie widzów z innych regionów do osobistego odwiedzenia nas. Taką szansę daje XXII Plebiscyt Publiczności "O Dziką Różę", a w szczególności błyskawiczny konkurs na facebooku kieleckiego Teatru, w którym można wygrać całotygodniowy nocleg podczas plebiscytu dla dwóch osób. Wystarczy dołączyć do fanów Teatru na facebooku i napisać tam, dlaczego chcielibyśmy przyjechać na plebiscyt. Konkurs potrwa tylko 24 godziny - rozpocznie się w piątek o godz. 12 w południe i zostanie rozstrzygnięty w najbliższą sobotę. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł przez tydzień chodzić do teatru i nie wyda ani grosza na bilety ani na hotel. Szczegóły konkursu na fanpejdżu oraz na stronie www teatru. Serdecznie prosimy kielczan o przekazywanie tej informacji znajomym z innych miast!

BEZPŁATNE BILETY - codziennie od godz. 10.00 Teatr zaprasza do swojej kasy z egzemplarzem lokalnej gazety ("Echo Dnia" lub "Gazeta Wyborcza"), w której wydrukowany jest kupon upoważniający do głosowania oraz do odbioru bezpłatnego biletu na dany dzień. Kupony można również pobrać w siedzibach lokalnych mediów (TVP Kielce, TV Świętokrzyska, Radio Kielce, Radio FaMa, Radio eM, Radio ZET Gold, PIK-WDK).

Źródło: Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, Hubert Guza, DDK WDK

Dzika Roza 2014

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 15
Realizacja nbStudio