Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kończy się 1. edycja spotkań Koła Miłośników Historii Sztuki - chętnych do udziału w następnej zapraszamy już we wrześniu

2014/06/02

W ostatnią sobotę - 31 maja - uczestnicy 1. edycji spotkań Koła Miłośników Historii Sztuki, działającego w WDK, podsumowywali wiadomości z części teoretycznej kursu. Uczestnicy wykładów odpowiadali na przygotowane wcześniej pytania z zakresu historii sztuki regionu świętokrzyskiego. Z tej okazji organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

W ostatnim miesiącu spotkań, w części praktycznej, zajęcia odbędą się w Muzeum Narodowym w Kielcach, w dn. 7 i 14 czerwca, w godz. 12.00-14.00. 14 czerwca od godz. 15.00 przewidziane są także zajęcia w Geoparku.

We wrześniu ogłosimy nabór do II edycji spotkań Koła Miłośników Historii Sztuki.

Zainteresowanym wszelkich informacji nt. prac Koła Miłośników Historii Sztuki udziela opiekun projektu - Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140.

 

Kolo mil hist szt 2-6-14

Fot.: Tomasz Irski (DPiOI WDK)

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 73
Realizacja nbStudio