Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejność prezentacji zespołów podczas XIV Ogólnopolskiego Sabatu Tanecznego Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych O ZŁOTĄ MIOTŁĘ BABY-JAGI

2014/05/27

Kolejność prezentacji zespołów

podczas XIV Ogólnopolskiego Sabatu Tanecznego Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych

o "Złotą Miotłę Baby-Jagi",

który odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach

31 maja 2014 r.

 

9.00 – Otwarcie biura organizacyjnego (rejestracja formacji, potwierdzenie akredytacji)

9.00 – 10.50 – Próby sceniczne (po 3 min. dla zespołu)

11.00 – Rozpoczęcie konkursu 

 

Godzina 11.00 

Kategoria wiekowa do 12 lat

1. "ZgAg B1" Kielce – "Cute girls" – 3.08 min

2. "Trzpioty" Kielce – "Zima" – 3.15 min

3. "Efekt Junior" Brynica – "Rejs" – 4 min

4. "Twister I" Kielce – "Back in time" – 3.50 min

5. Studio Tańca i Stylu "Rewanż VI" Kielce – "Paparazzi" – 4 min

6. "Małe Akro" Kielce – "Tom & Jerry" – 4 min

7. "Danceteenation I Jazz" Kielce – "Kołysanka" – 4.45 min

8. "ZgAg I" Kielce – "Pośród gwiazd" – 3.18 min

9. "Mała Parada" Jędrzejów – "Królewna Śnieżka i Łowca" – 4.15 min

10. "Twister II" Kielce – "Królem być…" – 3.20 min 

11. Studio Tańca i Stylu "Rewanż IV" Kielce – "Fergi's party" – 4 min

12. Radomskie Centrum Taneczne "Kuźnia" – "Kuźnia Kids" Radom – "Mini Formacja" 

13. "Danceteenation I Disco" Kielce – "Taneczny Mix" – 4.55 min

14. "Kleks II" Staszów – "Mikrokosmos" – 4 min

15. "Akomo II" Radom – "Ale by gonić go" – 2.58 min

16. "Danceteenation II" Kielce – "Roztańczone dziewczyny" 

17. "Dancing Stars" Dzianisz, gm. Kościelisko – "Przebudzenie" – 4.59 min

18. "Mini Żabki" Lesko – "Krecikowy los" – 3.30 min, "Moc w skorupce" – 3.10 min

19. "Smyk" Ustrzyki Dolne – "Harce na kwiatowej łące" – 4 min

 

Godzina 12.20 

Kategoria wiekowa 13–15 lat

1. Studio Tańca i Ruchu Scenicznego "Mimesis" Kielce – "Circus love story" – 8 min

2. "Efekt" Brynica – "W szkole" – 4 min

3. "Piramida" Morawica – "Może to był sen" – 3 min

4. "Kleks" Staszów – "Fantasmogoria" – 3.45 min

5. "Akomo" Radom – "Obłęd" – 3.52 min

6. "Stop and Go" Warszawa – "The Circus Fire" – 4.30

 

Godzina 13.00 

Przerwa obiadowa

 

Godzina 13.30 

Kategoria wiekowa powyżej 16 lat

1. Zespół Tańca Artystycznego "Etiuda" Warszawa – "Dance Macabre do muzyki Kamila Saint Sensa, czyli inscenizacja taneczna sabatu na Łysej Górze czarownic" – 7 min

2. "Fresh Stuff" Kielce – 3 min

3. Zespół Tańca i Inscenizacji "Plejada" Starachowice – "Książę Persji: piaski czasu" – 3.18 min

4. Radomskie Centrum Taneczne "Kuźnia" – "Kuźnia Współczesny A" Radom – taniec współczesny 

5. "Feniks" Kraków – "Secretum Invicta" – 6 min

6. "Dancing Stars II" Dzianisz, , gm. Kościelisko – "Crazy Dance" – 3.30 min

 

Zlota Miotla 2014 - plakat

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 76
Realizacja nbStudio