Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

24 maja zapraszamy na DISCO PARTY. (Uwaga! Dyskoteka odbędzie się w innym terminie - szczegóły w notce)

2014/05/14

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na sugestie stałych bywalców "Disco party 80's. Gorączka sobotniej nocy w WDK Kielce" i innych osób zainteresowanych udziałem w tej imprezie postanowiliśmy przełożyć dyskotekę na dogodniejszy dla Państwa termin. 

Nowy termin zabawy podamy już wkrótce.

 

24 maja o godz. 20.00 w Sali Lustrzanej WDK rozpocznie się kolejna dyskoteka z cyklu "Disco party 80's. Gorączka sobotniej nocy w WDK Kielce". Imprezę poprowadzi dla Państwa znany i lubiany prezenter radiowy i telewizyjny Bogdan Fabiański. Zabawa potrwa do 2. w nocy. Bilety w cenie 50 zł od czwartku 15 maja będą do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 365 51 44, nr kom.: 665 202 306.

Oprócz strawy dla duszy – wspaniałej zabawy przy dźwiękach najlepszych przebojów z lat 80. i konkursu z nagrodami, dla naszych gości przygotowaliśmy też pokarm dla ciała – będzie na Państwa czekało gorące danie, kawa i herbata.

Przez cały wieczór otwarta będzie restauracja "Różowy kontrabas", w której będzie można odpocząć od tanecznych szaleństw i kupić coś do picia lub jedzenia. Istnieje możliwość zarezerwowania stolika w restauracji i w holu WDK.

Bilety na dyskotekę w cenie 50 zł będzie można kupić lub zarezerwować już od jutra (15 maja) w Impresariacie WDK, nry tel.: 41 36 55 144, kom.: 665 202 306, e-mail: impresariat@wdk-kielce.pl Bilety będą sprzedawane także w dniu imprezy, od godz. 17.00.

Szczegółowych informacji zainteresowanym udziela Robert Mazur, nr tel.: 661 174 541.

Serdecznie zapraszamy!

 

Disco Party 24-5-14

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio