Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

25 kwietnia w WDK wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju

2014/03/19

25 kwietnia o godz. 18.00 w WDK wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju ze swoim najnowszym programem "Pogoda na suma". Bilety w cenie 60 zł są do kupienia w Impresariacie WDK. Serdecznie zapraszamy.

Kabaret Moralnego Niepokoju tworzą: Robert Górski (teksty), Przemysław Borkowski (teksty), Mikołaj Cieślak (teksty), Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska. Artyści zaprezentują w WDK swój najnowszy program "Pogoda na suma". Większość skeczy i piosenek z tego programu nie była jeszcze prezentowana w mediach. Podczas spektaklu kabaret wprowadzi nas m.in. w świat aktorów, którzy wyczerpani graniem w reklamach, mylą kwestie. Dowiemy się, jak zapamięta Polskę kibic wracający do swojego kraju po Euro 2012, zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika… Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Na koniec nie zabraknie bisów – i największych przebojów kabaretu.

Więcej informacji o programie "Pogoda na suma" można uzyskać, dzwoniąc pod nr: 504 134 220.
Bilety w cenie 60 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306.

Kabaret Moralnego Niepokoju marz 2014

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 77
Realizacja nbStudio