Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Filmowo-Fotograficznego ACH, ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE

2014/03/12

Serdecznie zapraszamy młodych artystów z różnych zakątków Polski i z ośrodków polonijnych do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Filmowo-Fotograficznego "Ach, Świętokrzyskie czaruje". Prace na konkurs można nadsyłać do 22 września 2014 r.

Wojewódzki Dom Kultury wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim w Kielcach i Kuratorium Oświaty w Kielcach, zaprasza młodych artystów z całej Polski i z ośrodków polonijnych do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Filmowo-Fotograficznego "Ach, Świętokrzyskie czaruje".

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawiera regulamin konkursu zamieszczony poniżej.

Zainteresowanym na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiedzą pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 142; e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

Prace na konkurs należy nadsyłać do 22 września 2014 r. na adres WDK:

Wojewódzki Dom Kultury 
ul. Ściegiennego 2
25–033 Kielce
z dopiskiem: Konkurs "Ach, Świętokrzyskie czaruje"

Patronat honorowy nad konkursem sprawują: Adam Jarubas, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Bożentyna Pałka-Koruba, Wojewoda Świętokrzyski i Małgorzata Muzoł, Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Regulamin, zał. nr 1, zał. nr 2

 

Ach Swietokrzyskie 2014

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 24
Realizacja nbStudio