Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rozpoczyna się nabór uczestników do II POJEDYNKU NA GŁOSY

2014/02/05

10 kwietnia 2014 r. w godz. 11.00–16.00 w Sali Widowiskowej WDK odbędzie się II Pojedynek na głosy – konkurs wokalny dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przygotowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15 im. Henryka Sienkiewicza w Kielcach i Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach. Zespoły zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 22 marca 2014 r. na adres ZSO.

Adresatami konkursu są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – zespoły liczące od 5 do 10 osób. Opiekun grupy powinien być jednocześnie członkiem zespołu i razem z nim występować na scenie.

Zgodnie z regulaminem konkursu, każdy z zespołów powinien przygotować 2 utwory:

  • piosenkę patriotyczną,
  • piosenkę polską.

Wypełnione karty zgłoszeń prosimy nadsyłać na adres:

ZSO nr 15
ul. Krzemionkowa 1
25–705 Kielce

lub na adres poczty elektronicznej:

bbarchan@poczta.onet.pl 

Zgłoszenia można również dostarczać osobiście do sekretariatu szkoły.

Podczas konkursu przewidziano gościnne koncerty znanych świętokrzyskich artystów, m.in. uczestników programu "Bitwa na głosy" i uczestniczki programu "The Voice of Poland" – Violi Kaczmarczyk. Zaprezentuje się również zespół "Dzieci Zielińskiego" prowadzony przez Lilię Kowalską.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: bbarchan@poczta.onet.pl lub tel.: 606 35 00 96.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Pojedynek na glosy 2014

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 15
Realizacja nbStudio