Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Spektakl JAK ZOSTAĆ SEX GURU W 247 ŁATWYCH KROKACH już w najbliższy piątek, 6 grudnia, w WDK

2013/12/04

W najbliższy piątek – 6 grudnia o godz. 19.00 – Makroconcert Polska zaprasza Państwa do Sali Widowiskowej WDK na spektakl "Jak zostać sex guru w 247 łatwych krokach".

Bilety w cenie 65 zł, 55 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306.
 
"Jak zostać sex guru... "
Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? Przezabawna sztuka Wolfganga Weinbergera "Sex guru", wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej występuje jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – Tomasz Kot, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje :). Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze.

"Sex guru" to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie.
Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek, jak urozmaicić ich życie erotyczne.
"Sex guru" pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt "G"?

Źródło: Agata Nawrocka (Makroconcert Polska)

 

Sex guru

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 155
Realizacja nbStudio