Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wystartowała kolejna - 21 - edycja Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek

2013/11/28

Dział Dziedzictwa Kulturowego WDK zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XXI Świętokrzyskim Konkursie Kolęd i Pastorałek do nadsyłania zgłoszeń. Przyjmowane będą do 3 stycznia 2014 r. Finał konkursu odbędzie się 26 stycznia 2014 r. we Włoszczowie. 

Konkurs adresowany jest do osób powyżej 16. roku życia: solistów, zespołów wokalno-muzycznych, wokalnych, ludowych, a także zespołów śpiewaczych i chórów. Każdy uczestnik wykona w koncercie finałowym 3 utwory, w tym dwie pastorałki i jedną kolędę. Konkurs finałowy poprzedzą przeglądy rejonowe:

  • 11 stycznia 2014 r. (początek o godz. 14.00) – w Centrum Kultury w Jędrzejowie,
  • 19 stycznia 2014 r. (początek o godz. 12.00) – w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Więcej informacji na temat XXI Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek znajdziecie Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać w Dziale Dziedzictwa Kulturowego WDK, nr tel.: 41 365 51 34 lub 41 365 51 36.

Regulamin

Karta zgłoszenia

Organizatorzy

Koledy i pastoralki 2014 - plakat

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 55
Realizacja nbStudio