Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na ANDRZEJKI w WDK

2013/11/19

30 listopada o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa na Andrzejki w WDK. Dla naszych gości zaplanowaliśmy szereg atrakcji: pokaz filmu Charliego Chaplina, koncert Piotra Resteckiego i Krzysztofa Korbana, konkursy, niespodzianki i Andrzejkowe Disco Party, które poprowadzi Bogdan Fabiański. Bilety w cenie 40 zł od dzisiaj są dostępne w Impresariacie WDK. 

Andrzejki w WDK rozpoczną się o godz. 18.00 pokazem niemego filmu Charliego Chaplina "Dzisiejsze czasy". Później będziecie mogli Państwo wysłuchać koncertu Piotra Resteckiego i Krzysztofa Korbana. 

O godz. 20.00 rozpocznie się dyskotekowa część zabawy, czyli kolejna "Gorączka sobotniej nocy w WDK Kielce", którą poprowadzi prezenter Radia Zet Gold, znany i lubiany didżej Bogdan Fabiański. 

Specjalnie niespodzianki czekają na solenizantów – Andrzejów. Na wszystkich naszych gości – konkursy i wróżby.

W cenie biletu macie Państwo zagwarantowane jedno gorące danie. Ale przez całą imprezę specjalnie dla Państwa otwarta będzie restauracja "Różowy kontrabas" – na pewno więc nikt z imprezy nie wyjdzie głodny ani spragniony.

Zabawa potrwa do 2.00 w nocy.

Od dzisiaj sprzedaż biletów na Andrzejki w cenie 40 zł prowadzi Impresariat WDK. 

Osoby zainteresowane bezpłatną rezerwacją stolika/ów na Andrzejki proszone są o kontakt z Robertem Mazurem, nr tel.: 661 174 541 lub z Impresariatem WDK, nr tel.: 41 365 51 44.

Zarezerwowane bilety będzie można odebrać do 27 listopada, do godz. 16.30.

Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

dzisiejsze czasy

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 48
Realizacja nbStudio