Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

W dn. 25-27 października w WDK odbędą się targi EKOLOGIA - NATURA - CZŁOWIEK

2013/10/21

25 października o godz. 12.00 w WDK rozpoczynają się kolejne targi z cyklu EKOLOGIA – NATURA – CZŁOWIEK. Przez 3 dni wystawcy będą kusić zwolenników zdrowego stylu życia najróżniejszymi ekologicznymi produktami spożywczymi, kosmetykami i suplementami. Na targach będzie można kupić ciekawe książki, piękną biżuterię, będzie też można porozmawiać z osobami zajmującymi się medycyną alternatywną, a nawet z tarocistką.

Targi EKOLOGIA – NATURA – CZŁOWIEK, które odbędą się w dniach od 25 do 27 października, organizowane są z myślą o osobach zainteresowanych prowadzeniem zdrowego stylu życia i medycyną alternatywną. Na gości targów będą więc czekali rolnicy produkujący zdrową żywność – soki warzywne, miody, konfitury, najróżniejsze sery (m.in. bundze) i inne przysmaki, w tym smaczne nalewki, a także mocniejsze alkohole, oraz wystawcy mający w ofercie szeroki wybór ekologicznych kosmetyków. 
Oprócz oferty przygotowanej z myślą o zwolennikach zdrowego żywienia, na targach znaleźć będzie można sporo stoisk prowadzonych przez osoby zajmujące się medycyną alternatywną – m.in. radiestezją i uzdrawianiem Metodą Silvy.
Współorganizator targów – Firma Księgarska ANDRZEJ – zadba o bibliofili, którzy zechcą odwiedzić targi. Obok szerokiej oferty książek na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, na stoisku FK ANDRZEJ znajdziecie Państwo bogaty wybór nowości wydawniczych.
Swój udział w targach zapowiedziała także tarocistka. Ofertę targową uzupełnią stoiska, na których będzie można kupić piękną biżuterię i różne drobiazgi, które mogą przydać się Państwu w domu lub na prezenty dla rodziny i znajomych.

Zapraszamy!

Targi EKOLOGIA – NATURA – CZŁOWIEK
Organizatorzy: WDK, Firma Księgarska ANDRZEJ
Miejsce: WDK
Cena biletu wstępu: 3 zł

Harmonogram targów:
Piątek 25.10.13 – godz. 12.00–18.00
Sobota 26.10.13 – godz. 10.00–18.00
Niedziela 27.10.13 – godz. 10.00–16.00

 

Targi Eko-Nat-Czl 10.2013

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 105
Realizacja nbStudio