Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Jubileusz ŚNIADKA

2013/10/17

9 listopada 2013 roku II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach obchodzić będzie jubileusz 110-lecia.

Uroczystości rozpocznie msza w bazylice katedralnej w Kielcach o godzinie 11.00. O godzinie 13.00 w hali sportowej liceum odbędzie się oficjalna część obchodów, po której można będzie zwiedzić budynek liceum, odnowić przyjaźnie i powspominać chwile spędzone w szkolnych murach. W dniu jubileuszu drzwi Śniadka pozostaną szeroko otwarte dla wszystkich absolwentów i sympatyków liceum, którzy zechcą wziąć udział w uroczystościach. Serdecznie zapraszamy!
Jubileusz 110-lecia II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Kielcach zakończy się balem absolwentów, który odbędzie się 9 listopada 2013 roku o godzinie 19.00 w restauracji Victoria w Best Western Grand Hotel w Kielcach.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej części obchodów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie internetowej www.110.sniadek.pl lub na stronie internetowej liceum: www.sniadek.pl

Patronat medialny nad obchodami 110-lecia II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w Kielcach sprawuje Radio Kielce.

 

Źródło: Bożena Potocka

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 199
Realizacja nbStudio