Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Stand-up Comedy BEZ CENZURY w kieleckim WDK

2013/09/25

2 października o godz. 19.30 Agencja Artystyczna "Antrakt" i Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zapraszają Państwa do Sali Widowiskowej WDK na Stand-up "Bez cenzury" – program rozrywkowy przeznaczony dla widzów dorosłych, autorstwa Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego.

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce również jest coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: nie ma tematów tabu. Można mówić o wszystkim i o wszystkich. Do grona najlepszych przedstawicieli polskiej sceny stand-upu należy trójka komików projektu "Bez cenzury": Abelard Giza, Katarzyna Piasecka i Kacper Ruciński. Artyści na scenie są sobą i opowiadają publiczności o tym, co ich dotyczy, denerwuje i cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczą poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

Abelard Giza - szerszej publiczności znany jest z kabaretu LIMO, którego jest liderem. Scenarzysta i reżyser krótkometrażowych parodii filmowych, bijących w internecie rekordy popularności. W stand-upie nie boi się dotykać tematów kontrowersyjnych. Prywatnie przyjaciel Maradony.
Katarzyna Piasecka - kobieta po trzydziestce, najbardziej znana z podejmowania tematów damsko-męskich. Charyzmatyczna, lubiąca bezpośredni kontakt z widzem. Wcześniej przez kilka lat związana była ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajduje się na scenie stand-upowej.
Kacper Ruciński - młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. Kacper wie, co chce powiedzieć, i robi to w błyskotliwy, inteligentny, a czasem bezczelny sposób.

Bilety w cenie 25 / 35 zł (cena w przedsprzedaży) i w cenie 35 / 45 zł (w dniu koncertu) są do kupienia w Dziale Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 365 51 44 lub 665 202 306.

Serdecznie zapraszamy!

 

Bez cenzury - stand-up

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 7
Realizacja nbStudio