Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

VIII Dni Lwowa w Kielcach

2013/09/25

W najbliższą sobotę - 28 września o godz. 17.00 - w ramach VIII Dni Lwowa w Kielcach zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej WDK na film dokumentalny Małgorzaty Potockiej "Strażnik przeszłości", opowiadający o Borysie Woźnickim, wieloletnim dyrektorze Lwowskiej Galerii Sztuki, oraz na koncert "Chamera prezentuje Hemara" i program "My wszyscy z jednego pnia", w którym usłyszymy pieśni polskich Kresów Wschodnich opracowane przez Marka Tercza.

Zapraszamy do lektury programu VIII Dni Lwowa w Kielcach.

Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Organizatorem Dni Lwowa jest kieleckie Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wchodnich. Współorganizatorami są: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach, Muzeum Historii Kielc, Biuro Wystaw Artystycznych, Klub "Korona" Kielce, księgarnia "Pod zegarem", Antykwariat Naukowy im. A. Metzgera i GOK "Perła" z Nowin.

 

Dni Lwowa 27-29.09.2013

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 40
Realizacja nbStudio