Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

5 października - GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY w WDK

2013/09/24

Amatorów dobrej zabawy i radosnej muzyki z lat 80. zapraszamy 5 października na kolejną dyskotekę z cyklu "Disco party 80's. Gorączka sobotniej nocy w WDK Kielce". Impreza rozpocznie się o 19. w Sali Lustrzanej WDK i potrwa do 2. w nocy.

"Disco party 80’s" poprowadzi dla Państwa znany i lubiany prezenter radiowy i telewizyjny Bogdan Fabiański. Oprócz wspaniałej zabawy przy dźwiękach najlepszych przebojów z lat 80., dla naszych gości przygotowaliśmy profesjonalny pokaz taneczny, konkursy z nagrodami i niespodziankę muzyczną. 

Przez cały wieczór otwarta będzie restauracja "Różowy kontrabas", w której będzie można odpocząć od tanecznych szaleństw i kupić coś do picia lub jedzenia. Istnieje możliwość zarezerwowania stolika w restauracji lub w holu WDK.

Bilety na dyskotekę w cenie 20 zł będzie można kupić lub zarezerwować już od 25 września w Dziale Promocji i Organizacji Imprez, nry tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306, e-mail: impresariat@wdk-kielce.pl 

Bilety będą sprzedawane w Impresariacie także w dniu imprezy, od godz. 17.00. 

(W cenę biletu wliczony jest aperitif).

Szczegółowych informacji zainteresowanym udziela Robert Mazur, nr tel.: 661 174 541.

Serdecznie zapraszamy!

 

Disco - plakat - pazdz. 2013

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 84
Realizacja nbStudio