Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

28-29.09. - otwarte warsztaty tańca z Brianem Poniatowskim

2013/09/19

STiS "Rewanż" zaprasza na otwarte warsztaty tańca z Brianem Poniatowskim, zwycięzcą VII edycji programu "You Can Dance", solistą Teatru Tańca Caro Dance, które odbędą się w dniach 28-29 września 2013 r. w Wojewódzkim Domu Kultury.

Brian Poniatowski jest wielokrotnym Mistrzem Polski, Europy i Świata w tańcu jazz i show dance. Do jego sukcesów należą (m.in.): tytuł Mistrza Świata w kategorii Jazz Solo Mężczyźni (USA), tytuł Mistrza Świata w kategorii Duet Modern Dorośli (USA) oraz tytuł Mistrza Świata w kategorii Show Dance Solo Mężczyźni (Niemcy). Brian szkoli się w najbardziej prestiżowych szkołach tańca w Los Angeles i w Nowym Jorku pod okiem najlepszych nauczycieli tańca.

Dodatkowych informacji na temat warsztatów udziela dyrektor STiS "Rewanż" Tomasz Rowiński, nr tel.: 501 501 357, e-mail: t.rowinski@rewanz.pl

Fot.: www.brianponiatowski.com

 

Brian Poniatowski 2

 

Brian Poniatowski 1

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 169
Realizacja nbStudio