Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na plan teledysku Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego

2013/09/18

26 września o godz. 17.00 w Sali Koncertowej WDK Krzysztof K.A.S.A. Kasowski będzie nagrywał swój nowy wideoklip do piosenki "Talent Show". Zapraszamy wszystkich kielczan, którzy chcieliby znaleźć się na planie tego teledysku – zobaczyć, jak wygląda taka produkcja "od kuchni" i stać się jej częścią. 

"Talent Show" to opowieść o młodej uzdolnionej osobie, która pragnie wystąpić w telewizji i pokazać światu swój talent. Tematycznie nawiązuje do programów obecnych w ramówce praktycznie każdej stacji telewizyjnej. Oczywiście w wideoklipie ta sytuacja zostanie przedstawiona w lekki, żartobliwy, charakterystyczny dla twórczości Krzysztofa K.A.S.Y. Kasowskiego sposób.

Miło nam poinformować Państwa, że doskonaląca się pod okiem naszych instruktorów młodzież zdecydowała się wystąpić w nowym teledysku K.A.S.Y. Na planie nagrania zobaczycie więc Państwo uczestników projektu Młodzieżowa Strefa Sztuki, solistów ze Studia Piosenki i członków zespołów tanecznych.  

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do tego niecodziennego projektu, poczuć atmosferę "Talent Show", wziąć udział w nagraniu teledysku i dobrze się bawić przy dźwiękach nowej piosenki K.A.S.Y.

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Marcin Janaszek, kierownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, e-mail: mjanaszek@wdk-kielce.pl, nr. kom.: 792 740 575, nr stacj.: 41 365 51 41.

 

KASA Talent show

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio