Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Szkoła Tańca Towarzyskiego CHARLESTON zaprasza w nowym sezonie tanecznym

2013/09/13

Szkoła Tańca Towarzyskiego CHARLESTON serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych na kurs tańca towarzyskiego dla początkujących. Pierwsze zajęcia w ramach tego kursu odbędą się w piątek 4 października o godz. 19.30 w Sali Lustrzanej WDK.

3 października o godz. 18.00 w Sali Lustrzanej WDK odbędą się z kolei pierwsze zajęcia kursu tańca towarzyskiego dla zaawansowanych.

Cały czas trwa nabór do Dziecięcej Akademii Tańca, w której tańczą dzieci w wieku 5-8 lat, i do formacji Kids Dance stworzonej z myślą o dzieciach w wieku 9-14 lat.    

Osoby zainteresowane udziałem w kursie tańca towarzyskiego dla początkujących lub dla zaawansowanych albo zapisaniem dziecka do Dziecięcej Akademii Tańca lub formacji Kids Dance proszone są o kontakt z kierownikiem szkoły, p. Aleksandrą Kwapisz, nry kom.: 698 655 680 lub 516 959 546, nr stacjonarny: 41 365 51 45 (od godz. 13.), e-mail: promocja@wdk-kielce.pl

 

STT Charleston 4-10-13

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 9
Realizacja nbStudio