Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

7 listopada w WDK wystąpi Dawid Podsiadło

2013/08/08

7 listopada w WDK wystąpi jeden z najzdolniejszych młodych polskich wokalistów – Dawid Podsiadło. Artysta odwiedzi Kielce w ramach trasy promocyjnej swojego debiutanckiego albumu "Comfort and Happiness". Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety w cenie 40 i 45 złotych już wkrótce będą do kupienia w Dziale Promocji i Organizacji Imprez WDK.

Dawid Podsiadło to jeden z najzdolniejszych młodych polskich wokalistów. Mimo młodego wieku (rocznik ’93) ma już na koncie kilka lat muzykowania w zespołach alternatywnych, zwycięstwo w najbardziej rozpoznawalnym polskim talent show – X Factor i wreszcie - debiutancką płytę pt. "Comfort and Happiness", która ukazała się na rynku 28 maja 2013 r. Już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach jej pierwszy nakład. Album wszedł także na listy bestsellerów sklepów internetowych i okupuje czołowe miejsca we wszystkich polskich rankingach sprzedaży. W niezwykle krótkim czasie album osiągnął status platynowej płyty i zadebiutował na pierwszym miejscu ogólnopolskiej listy sprzedaży OLiS (Oficjalna Lista Sprzedaży ZPAV).

Bilety na koncert Dawida Podsiadło w cenie 40 i 45 złotych już wkrótce będą do kupienia w Dziale Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 365 51 44, nr kom.: 665 202 306.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dawid Podsiadlo 8-8-13

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 110
Realizacja nbStudio