Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Nowy zespół w finale Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Rockowych ROCK-FRONT 2013 (VII Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Rockowych o CZYSTY AKORD)

2013/06/18

Ogłaszamy, że ze względów organizacyjnych i przyszłorocznych planów VII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych o "Czysty Akord" odbywa się w tym roku pod nazwą Ogólnopolski Konkurs Zespołów Rockowych "Rock-Front" 2013.

Konkurs finałowy odbędzie się 30.06.2013 r. o godz. 15.00 przy zbiegu ulic Sienkiewicza i Planty (na mostku nad Silnicą).

W związku z rezygnacją jednego z zespołów nominowanych do finału, Rada Artystyczna przesłuchań eliminacyjnych na prośbę organizatorów nominuje kolejny, wysoko oceniony zespół – Beyond The Rules (Kielce).

Aktualna kolejność występów:
1. No-Name (Włoszczowa)
2. Marek Piwowarczyk Trio (Zabrze)
3. Beyond The Rules (Kielce)
4. Circle Waves (Warszawa)
5. Chorzy Na Odrę (Szczecin)
6. InterContinental (Łódź)

W przerwie przewidzianej na obrady Rady Artystycznej wystąpią zespoły: NowaRzecz oraz Materya CK.

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Michał Stachurski, nr tel.: 41 365 51 34, e-mail: m.stachurski@wdk-kielce.pl

 

Rock Front plakat 2013

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 180
Realizacja nbStudio