Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Spotkanie integracyjne dzieci i młodzieży w Masłowie

2013/06/04

W Masłowie po raz siódmy odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z Kielc i regionu świętokrzyskiego. Spotkanie przebiegało pod hasłem "Człowieka trzeba mierzyć miarą serca".

W spotkaniu uczestniczyli podopieczni, wychowankowie placówek szkolnych dla uczniów ze specjalnymi wymaganiami edukacyjnymi, podopieczni warsztatów terapii zajęciowej, domów pomocy społecznej, szkół integracyjnych oraz ich rodzice, wolontariusze, opiekunowie i wychowawcy. Łącznie ponad trzydzieści placówek. Spotkanie w Masłowie rozpoczęło się mszą świętą. Po nabożeństwie na scenie prezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Polichnie, zespół "Schola" z Masłowa, zespół "Uśmiech" działający przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach oraz Magda Wywiał śpiewająca piosenki Anny German.

Spotkania integracyjne dzieci i młodzieży niepełnosprawnej odbywają się z okazji rocznicy wizyty papieża Jana Pawła II w Kielcach i w Masłowie. W tym roku przypada 22. rocznica tej wizyty.

 

Edyta Ruszkowska, PIK

 

Maslow 2013-2

Maslow 2013-1

Maslow 2013-3

Maslow 2013-4

Maslow 2013-5

 

Więcej zdjęć:

VII Integracyjne Spotkania Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej z województwa świętokrzyskiego i diecezji kieleckiej w Masłowie

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 52
Realizacja nbStudio