Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Harmonogram i kolejność prezentacji zespołów podczas XIII Ogólnopolskiego Sabatu Tanecznego Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych O ZŁOTĄ MIOTŁĘ BABY-JAGI

2013/05/17

Harmonogram i kolejność prezentacji zespołów

podczas XIII Ogólnopolskiego Sabatu Tanecznego

Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych

o "Złotą Miotłę Baby-Jagi",

który odbędzie się w WDK Kielce, 26 maja 2013 r.

 

9.00 - otwarcie Biura Organizacyjnego (rejestracja formacji, potwierdzenie akredytacji)
9.00-10.50 - próby sceniczne (po 3 min. dla zespołu)
11.00 - rozpoczęcie konkursu

Kategoria wiekowa do 12 lat

1. "EFEKT JUNIOR" (Brynica) "Na starym zdjęciu" - 4,00 min
2. "MAŁE AKRO" (Kielce) "Skorpiony" - 4,00 min
3. "DANCETEENATION 1" (Kielce) "Nocturne" - 3,14 min
4. "TAKT" (Bilcza) "Myszy i sery na drodze tanecznej kariery" - 4,00 min
5. "AKCENT" (Oświęcim) "The Addams Family" - 4,00 min
6. "FLEXI" (Bielsko-Biała) "Waleczne serca" - 4,00 min
7. "STOP AND GO" DZIECI (Warszawa) "Pogromcy duchów" - 3,00 min
8. "MINI SOUL DANCE" (Dębica) "Pingu" - 3,00 min
9. "KLEKSIKI" (Staszów) "W okowach lodu" - 3,30 min
10. "DANCETEENATION 1" (Kielce) "Taneczny mix" - 5,00 min
11. "FLEXI" (Bielsko-Biała) "Ale cyrk" - 3,00 min

Około godz. 11.45 - Kategoria wiekowa 13-15 lat

1. "EFEKT" (Brynica) "Rzeźba emocji" - 4,00 min
2. "EFEKT" (Oświęcim) taniec towarzyski - 4,20 min
3. "KLEKS II" (Staszów) "Fatamorgana" - 4,00 min
4. "FLESZ" (Oświęcim) "Celebrate" - 4,30 min
5. "STOP AND GO" JUNIORZY (Warszawa) "Afrika Umodża" - 4,00 min
6. "CHIQUITTA" (Oświęcim) taniec towarzyski - 3,15 min
7. "SOUL DANCE" JUNIORZY (Dębica) "Joke" - 3,00 min
8. "ELL" (Oświęcim) "Just dance" - 4,00 min
9. "eMKa DANCE" (Kielce) "Happy end" - 5,10 min
10. "DANCETEENATION 2" (Kielce) "Where have you been" - 4,00 min

Około godz. 12.30 - przerwa obiadowa (30 min)

Około godz. 13.00 - Kategoria wiekowa powyżej 16 lat

1. "PLEJADA" (Starachowice) "W sieci zła" - 2,52 min
2. "SENSDANCE" (Rzeszów) "Show me" - 3,00 min
3. "IMPET" (Rzeszów) "Twarze" - 5,15 min
4. "FAŁSZ" (Oświęcim) "Maska" - 4,15 min
5. "KLEKS" (Staszów) "Ogniste ptaki" - 4,10 min
6. "SOUL – grupa B" (Dębica) "Birds" - 4,00 min
7. "PIRUET" (Krasnystaw) "Więzi" - 10,00 min
8. "IMPET" (Rzeszów) "Dokąd" - 5,00 min
9. "SENSDANCE" (Rzeszów) "Obsessions" - 5,00 min
10. "eMKa DANCE" (Kielce) "Tańcząc w ciemnościach" - 3,56 min
11. "REWANŻ" (Kielce) "The Lion King" - 8 min

Około 14.30 – uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu

Zainteresowanym szczegółowych informacji udziela Tomasz Irski z Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK w Kielcach, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

 

Taneczny Sabat 2013 plakat

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 65
Realizacja nbStudio