Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

11 maja w WDK odbędzie się Wojewódzki Finał 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

2013/05/08

11 maja o godz. 18.00 w Sali Kominkowej WDK odbędzie się Wojewódzki Finał 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Serdecznie zapraszamy na koncert laureatów i uroczyste wręczenie nagród.

Rokrocznie, już od 58 lat, Wojewódzki Dom Kultury organizuje Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs obejmuje swoim zasięgiem cały kraj i jest jednym z najważniejszych wydarzeń teatralnych amatorskiego ruchu artystycznego. Osoby wytypowane przez Jury będą reprezentować województwo świętokrzyskie na arenie ogólnopolskiej w trzech kategoriach: recytacji, poezji śpiewanej i "wywiedzione ze słowa".

Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela organizator – Hubert Guza z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nr tel.: 41 365 51 34.

 

58 OKR logotyp

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 12
Realizacja nbStudio