Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

19 kwietnia WDK zaprasza na wernisaż wystawy Witolda Popielskiego

2013/04/14

W najbliższy piątek – 19 kwietnia o godz. 17.00 - w Sali Kominkowej WDK odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy prac Witolda Popielskiego zatytułowanej „W stronę światła i koloru”. Wstęp wolny.

Witold Popielski (rocznik ’58) urodził się w Kielcach, jest absolwentem kieleckiej WSP. Od ponad 30-tu lat uprawia malarstwo olejne, akrylowe, rysunek, grafikę oraz stosuje techniki własne w malarstwie reliefowym. Swoje prace pokazywał dotychczas na kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i kilkunastu indywidualnych. Był wyróżniany i nagradzany w przeglądach plastycznych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Austrii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych.

Wystawę prac Witolda Popielskiego będzie można zwiedzać w WDK do 26 kwietnia.

 

Popielski - wystawa 2013 400

 

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio