Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

20 kwietnia - GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY w WDK

2013/04/05

Wszystkich wielbicieli dobrej zabawy WDK zaprasza 20 kwietnia na "Disco party 80's", czyli "Gorączkę sobotniej nocy w WDK". Impreza rozpocznie się o 20.00 w Sali Lustrzanej i potrwa do 2. w nocy.

Kajagoogoo, Sal Solo, Modern Talking, Bad Boys Blue, Pet Shop Boys, Sandra, Madonna, CC Catch, Falco, Whitney Houston, Sabrina, Paula Abdul, Kim Wilde, Kylie Minogue... - starsza młodzież na pewno doskonale pamięta, jak wspaniale bawiła się na dyskotekach przy muzyce tych artystów w niezapomnianych latach 80. Młodszą młodzież - zachęcamy do przekonania się, jak świetnie można się bawić przy muzyce, której słuchali rodzice.

Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter radiowy i telewizyjny Bogdan Fabiański. Na gości czekają konkursy z niespodziankami. Przez cały wieczór otwarta będzie restauracja "Różowy kontrabas", w której będzie można odpocząć od tanecznych szaleństw i kupić coś do picia lub jedzenia.

Bilety na dyskotekę w cenie 15 zł będzie można kupić już od najbliższego poniedziałku (8 kwietnia) w Dziale Promocji i Organizacji Imprez, nry tel.: 41 365 51 44, kom.: 665 202 306, e-mail: impresariat@wdk-kielce.pl

Szczegółowych informacji zainteresowanym udziela Robert Mazur, nr tel.: 661 174 541.

Serdecznie zapraszamy!

 

Disco 80 - plakat 5-4-13

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 18
Realizacja nbStudio