Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Z przyczyn niezależnych od WDK występ Mistrzów Polski Chippendales został odwołany. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc do organizatora imprezy, p. Pawła Kwietnia (DECOART MEDIA), nr tel.: 501 451 279

2013/03/26

[Z przyczyn niezależnych od WDK występ Mistrzów Polski Chippendales został odwołany. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc do organizatora imprezy, p. Pawła Kwietnia (DECOART MEDIA), nr tel.: 501 451 279].

WDK i Agencja Artystyczno-Koncertowa DECOART MEDIA zapraszają w piątek 19 kwietnia o godzinie 19.00 na występ Mistrzów Polski Chippendales.

Mistrzowie Polski Chippendales to popularna w Polsce i zagranicą perfekcyjna i elektryzująca grupa taneczna. 19 kwietnia wystąpi w ekskluzywnym show w Wojewódzkim Domu Kultury. Najlepszy skład grupy tworzą medaliści Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych, kulturystyce, fitness, a także instruktorzy tańca. Spotkać ich można na wybiegach mody w Polsce i zagranicą. Tworzą najlepsze grupy taneczne w Polsce. "NIEPOKORNI" wzięli udział między innymi w filmie fabularnym – kinowym przeboju Patryka Vegi "Ciacho", w programie telewizyjnym "Szał Ciał", często pojawiają się na łamach gazet. "MODELS FX" to ekskluzywni i profesjonalni tancerze, którzy także kształcą innych.
Mistrzowie Polski Chippendales proponują Państwu w pełni profesjonalnie przygotowane widowisko taneczne, rewelacyjną choreografię, grę świateł i doskonałe popisy taneczne artystów. Dla wszystkich Pań wystąpi taneczny B-QLL – formacja, w skład której wchodzą Marcin Niewiadomski oraz Jacek Muszyński, którzy na co dzień współpracują z jedną z najlepszych telewizji muzycznych w Polsce w roli prezenterów.

Bilety w cenie 90 zł (I miejsca), 75 zł (II miejsca) i 130 zł (VIP) można kupić w Dziale Promocji i Organizacji Imprez WDK, nry tel.: 41 365 51 44, 665 202 306 oraz w DECOART MEDIA (zbiorcze zamówienia), nr tel.: 501 451 279.

 

Chippendales 400

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 49
Realizacja nbStudio