Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rozpoczyna się 58. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2013/03/13

Już po raz 58 rozpoczyna się Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Do udziału w nim bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parających się trudną sztuką słowa.

Konkurs już od wielu lat odbywa się w kilku kategoriach artystycznych: poezja śpiewana, konkurs recytatorski, "wywiedzione ze słowa" i teatr jednego aktora.
Wydarzenie to jest okazją do wymiany doświadczeń i poznania innych pasjonatów "żywego słowa". W konkursie tym zaczynali karierę tacy artyści jak Stan Borys, Michał Żebrowski czy Krzysztof Materna. Wierzymy, że wśród Was również znajdują się przyszłe gwiazdy scen polskich (i nie tylko).

Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.tkt.art.pl/tkt/okr.html

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela Hubert Guza z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK w Kielcach, nr tel.: 41 356 51 34.

Zapraszamy!

 

Karta uczestnika

Karta uczestnika - poezja śpiewana

Karta uczestnika - teatry jednego aktora

Skrócony regulamin

Terminy

 

58 OKR logotyp

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 4
Realizacja nbStudio