Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

21 kwietnia w WDK odbędzie się DZIECIĘCA ESTRADA FOLKLORU

2013/03/13

Jak co roku, Wojewódzki Dom Kultury zaprasza dziecięcych wykonawców folkloru do udziału w "Dziecięcej Estradzie Folkloru". Tegoroczne zmagania młodych artystów odbędą się 21 kwietnia w Sali Widowiskowej WDK. Zgłoszenia można nadsyłać do 12 kwietnia.

"Dziecięca Estrada Folkloru" to przegląd stworzony z myślą o dziecięcych zespołach śpiewaczych, dziecięcych zespołach pieśni i tańca, dziecięcych kapelach oraz solistach – wokalistach i instrumentalistach. Ma na celu promocję kultury ludowej wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie możliwości konfrontacji artystycznych dokonań młodych artystów.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w "Dziecięcej Estradzie Folkloru" proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 12 kwietnia na adres:

Dział Dziedzictwa Kulturowego
Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
ul. Ściegiennego 2
25–033 Kielce

Regulamin przeglądu i kartę zgłoszenia można pobrać, klikając na linki zamieszczone poniżej. 
Dodatkowych informacji zainteresowanym udzielają instruktorzy z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 365 51 31, 41 365 51 34.

 

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

 

Dziecieca Estrada Folkl 2013 plakat 400

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 12
Realizacja nbStudio