Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

26-27 kwietnia - warsztaty TWORZENIE I WYKONYWANIE MAŁYCH FORM RZEŹBIARSKICH

2013/03/12

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach serdecznie zaprasza nauczycieli przedmiotów artystycznych oraz instruktorów zajęć plastycznych z ośrodków kultury na warsztaty "Tworzenie i wykonywanie małych form rzeźbiarskich", które odbędą się w dniach 26–27 kwietnia.

"Tworzenie i wykonywanie małych form rzeźbiarskich" to nowa propozycja WDK dla nauczycieli przedmiotów artystycznych i instruktorów zajęć plastycznych z ośrodków kultury. Udział w tych warsztatach pozwoli uczestnikom podnieść swoje kwalifikacje w zakresie rzeźby i jednocześnie poznać nowe formy pracy pozwalające uruchomić potencjał twórczy uczniów.

Szkolenie z zajęć teoretycznych w WDK (26 kwietnia) poprowadzi Arkadiusz Latos, artysta rzeźbiarz, prezes Polskiego Związku Artystów Rzeźbiarzy Okręgu Świętokrzyskiego w Kielcach. Asystować będzie Tomasz Irski, główny instruktor z Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, były nauczyciel technik rzeźbiarskich, absolwent Państwowych Szkół Sztuk Plastycznych w Kielcach, magister sztuki z zakresu edukacji artystycznej, absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach.

Zajęcia praktyczne odbędą się w sobotę 27 kwietnia w pracowni rzeźby "Arkaszka" Arkadiusza Latosa przy ul Wojska Polskiego w Kielcach.

Szczegółowy program warsztatów i kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo w załączniku zamieszczonym poniżej.

Koszt warsztatów wynosi: 300 zł i obejmuje: dwudniowe warsztaty, akcesoria rzeźbiarskie, materiały rzeźbiarskie, transport do pracowni rzeźbiarskiej, obiady (26-27 kwietnia), kawy, herbaty. 
Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.
Zgłoszenia należy nadsyłać do 19 kwietnia 2013 r.

Kwotę 300 zł należy wpłacić na konto Wojewódzkiego Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach:
Bank PKO SA I O. Kielce, ul. Sienkiewicza 18

84 1240 1372 1111 0000 1249 7027

Wszelkich informacji dotyczących szkolenia udziela Tomasz Irski z Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 140; e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

 

Program warsztatów i karta zgłoszenia

 

Warsztaty T.Irskiego 12-3-13 plakat 400

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 34
Realizacja nbStudio