Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

13 marca w WDK odbędzie się IMPRO SHOW

2013/03/05

W środę 13 marca o godzinie 17.30 Grupa Teatralna "Antyrama" serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków dobrej zabawy do Sali Widowiskowej WDK na "Impro Show". Będzie to pierwszy tego typu pokaz w wykonaniu tej grupy.

Proponowane przedstawienie będzie się składać z sekwencji krótkich scen i gier aktorskich tworzonych na bieżąco w oparciu o sugestie widowni. Każda gra ma własne zasady i "schemat działania". Do schematu widownia dokłada brakujące elementy – postacie, które mają odegrać aktorzy, miejsce akcji lub pojedyncze kwestie.
Twórcy tak rekomendują "Impro Show": "Jako grupa debiutujemy w takiej formule i sam spektakl będzie zaskoczeniem zarówno dla widza, jak i dla nas samych. Liczymy na dobry humor i wyrozumiałość widzów".

Dodatkowych informacji o tym wydarzeniu udziela opiekun artystyczny grupy, Hubert Guza z Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nr tel.: 41 36 55 134.

"Impro Show", 13 marca, godzina 17.30, Sala Widowiskowa WDK. Wstęp wolny.

 

Impro Show - 400

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 92
Realizacja nbStudio