Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Kolejne spotkanie uczestników projektu MŁODZIEŻOWA STREFA SZTUKI odbędzie się 6 marca

2013/03/05

Już jutro, 6 marca, o godz. 18.00, odbędzie się kolejne spotkanie uczestników "Młodzieżowej strefy sztuki". Wciąż można dołączyć do grupy pracującej nad własnym projektem artystycznym.

Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK rozpoczął realizację nowego artystycznego projektu "Młodzieżowa strefa sztuki" 15 lutego 2013 r. Udział w nim na każdym etapie jest bezpłatny.

Aktualnie stały udział w "Młodzieżowej strefie sztuki" zadeklarowało 20 utalentowanych młodych artystów, ale wciąż jest miejsce dla kolejnych osób, które chciałyby dołączyć do zespołu. Aby to zrobić, należy skontaktować się z opiekunem artystycznym grupy Marcinem Janaszkiem, nry tel.: 792 740 575, 41 365 51 41, adres e-mail: mjanaszek@wdk-kielce.pl

Czekamy na Was!

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 45
Realizacja nbStudio