Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

9 marca - KOBIECY WIECZÓR w WDK

2013/02/25

9 marca o godz. 18.00 WDK zaprasza na "Kobiecy wieczór" – koncert znakomitego gitarzysty Piotra Resteckiego i pokaz filmu "Delikatność" z Audrey Tautou.

Piotra Resteckiego nie trzeba przedstawiać kieleckiej widowni. Ten znakomity artysta szerszej publiczności dał się poznać jako finalista pierwszej edycji programu "Must Be The Music". Od lat koncertuje w kraju i zagranicą, a także prowadzi warsztaty na terenie całej Polski. Występował na scenie z wieloma artystami z kraju i zagranicy, m.in. z Tommym Emmanuelem, Jonem Gommem, Andrzejem Piasecznym, Krzysztofem K.A.S.Ą. Kasowskim, braćmi Cugowskimi.  

Podczas koncertu w WDK będzie promował swoją najnowszą płytę "Więcej niż słowa". 

"Kobiecy wieczór" w WDK wzbogaci projekcja filmu "Delikatność" z Audrey Tautou, którego zwiastun możecie Państwo obejrzeć tutaj: "Delikatność" - trailer. Wszystkich gości zapraszamy także na lampkę wina i niespodzianki.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 10 zł, w dniu imprezy - 15 zł, są do kupienia w Dziale Promocji i Organizacji Imprez, nry tel.: 41 365 51 44; 665 202 306.

 

Restecki dzien kobiet 2013

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 12
Realizacja nbStudio