Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

15-17 marca w WDK odbędą się Targi EKOLOGIA - NATURA - CZŁOWIEK

2013/02/22

W dniach 15–17 marca Wojewódzki Dom Kultury i Firma Księgarska „Andrzej” zapraszają Państwa do WDK na Targi „Ekologia – Natura – Człowiek”. Swój udział zapowiedziało wielu ciekawych wystawców, m.in. rolnicy zajmujący się uprawami ekologicznymi, osoby praktykujące medycynę niekonwencjonalną, a nawet tarocistka.

W piątek 15 marca, o godz. 12.00, po ponad 10 latach przerwy, Wojewódzki Dom Kultury i Firma Księgarska „Andrzej” ponownie zapraszają Państwa na Targi „Ekologia – Natura – Człowiek”, na których osoby zainteresowane prowadzeniem zdrowego trybu życia będą miały do dyspozycji szeroką gamę produktów ekologicznych. Swój udział w targach zapowiedzieli między innymi rolnicy produkujący zdrową żywność, alkohole o najróżniejszych składach i nieraz bardzo egzotycznych nazwach, np. „Oddech łosia”, a także firma wytwarzająca oleje tłoczone na zimno, których spożycie jest bardzo istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Oprócz oferty dla zwolenników zdrowego żywienia, na targach znaleźć będzie można sporo stoisk prowadzonych przez osoby i firmy zajmujące się leczeniem niekonwencjonalnym. Swój udział potwierdzili już irydolog (osoba oceniająca stan zdrowia na podstawie analizy zmian występujących w tęczówce oka), radiesteta i hirudoterapeuta (osoba zajmująca się leczeniem z wykorzystaniem niektórych gatunków pijawek), będzie także stoisko poświęcone uzdrawianiu Metodą Silvy. Na zwiedzających czekała będzie również bogata oferta literatury ezoterycznej, przygotowana przez Firmę Księgarską „Andrzej”. Swój udział w targach zapowiedziała także tarocistka Grażyna Jaskólska.

15–17.03.2013, Targi „Ekologia – Natura – Człowiek”, WDK.
Początek: 15 marca o godz. 12.00. Cena biletu wstępu: 3 zł.

Targi Eko-Nat-Czl 2013-400

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 42
Realizacja nbStudio