Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Uśmiechamy się do Państwa o 1% dla zespołu UŚMIECH

2013/02/19

Szanowni Państwo,

Korzystając z okazji, że trwa okres rozliczeń podatkowych uśmiechamy się do Państwa o przekazanie 1% dla Zespołu Inscenizacji Tanecznych „Uśmiech”.
Jest to wyjątkowa grupa artystyczna skupiająca dzieci i młodzież niepełnosprawną. Od 1999 roku działa w Wojewódzkim Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach. Może do niej należeć każdy, kto posiada choćby niewielkie predyspozycje artystyczne i nie zniechęci się trudami prób. Jedynym warunkiem bycia częścią tej wspaniałej ekipy jest systematyczne uczestnictwo w zajęciach i brak przeciwwskazań zdrowotnych.
Pieniądze wpływające na konto Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Uśmiech” (którego nadrzędnym celem jest wspieranie członków zespołu „Uśmiech”) wykorzystywane są na opłacenie rehabilitacji indywidualnej członków zespołu, na dopłaty do turnusów rehabilitacyjnych oraz na zakup strojów i rekwizytów do nowych inscenizacji.

Więcej o zespole i stowarzyszeniu można dowiedzieć się ze strony: http://usmiech.org/

Polecamy ten przesympatyczny zespół Państwa pamięci.

 

Usmiech - baner - 2013 - 400

 

Usmiech-Sielpia-2012-1

 

Usmiech-Sielpia-2012-4

 

Usmiech-Mrzezyno-2012-1

 

Usmiech-Mrzezyno-2012-4

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 10
Realizacja nbStudio