Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

MŁODZIEŻOWA STREFA SZTUKI - nowy artystyczny projekt WDK

2013/01/30

Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK serdecznie zaprasza twórczą i utalentowaną młodzież z województwa świętokrzyskiego do udziału w nowym projekcie artystycznym – „Młodzieżowa strefa sztuki”.

WDK chce wspierać młodych ludzi w rozwijaniu pasji artystycznych i dążeniu do realizowania marzeń związanych ze sztuką. Tym założeniom poświęcony jest nowy projekt – „Młodzieżowa strefa sztuki” – który ma skupiać młodych pasjonatów sztuki i który zaowocuje niepowtarzalnym wydarzeniem scenicznym.

Jeśli piszesz wiersze do szuflady, komponujesz, może grasz na jakimś instrumencie, a może pragniesz śpiewać lub masz jeszcze inny talent do pokazania światu – to koniecznie przyjdź na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 15 lutego o godz. 18.00 w Sali Kominkowej WDK.

Spotkanie poprowadzi Marcin Janaszek – muzyk, dziennikarz, prezenter, opiekun artystyczny grupy „Młodzieżowa strefa sztuki”.

Jeśli chciałbyś się o coś zapytać przed spotkaniem – śmiało!
Kontakt:
Marcin Janaszek, opiekun artystyczny "Młodzieżowej strefy sztuki", nry tel.: 782 820 840, 41 365 51 41, adres e-mail: mjanaszek@wdk-kielce.pl

Czekamy na Ciebie!

„Młodzieżowa strefa sztuki” na Facebooku

 

Janaszek - strefa sztuki - plakat - 400

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 67
Realizacja nbStudio