Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Przygodę z XIII Ogólnopolskim Tanecznym Sabatem Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych ZŁOTA MIOTŁA BABY-JAGI czas zacząć!

2013/01/18

26 maja 2013 r. w Wojewódzkim Domu Kultury odbędzie się XIII Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych „Złota Miotła Baby-Jagi”. Zespoły chętne do wzięcia udziału w rywalizacji konkursowej proszone są o nadsyłanie zgłoszeń.

26 maja 2013 r. Wojewódzki Dom Kultury już po raz kolejny organizuje Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych dla formacji tanecznych. Sabat ma na celu umożliwienie młodym tancerzom skonfrontowania swoich umiejętności z kolegami z całej Polski, stanowi niejako podsumowanie wielu miesięcy ich ciężkiej pracy, a w młodych widzach ma rozbudzić zainteresowanie muzyką i tańcem i zachęcić ich do pracy zespołowej.
W rywalizacji mogą uczestniczyć zespoły różnych form:

  • inscenizacje,
  • widowiska taneczne,
  • miniatury taneczne,
  • zespoły piosenki i tańca,
  • formacje tańca towarzyskiego itp. (z wyłączeniem zespołów tańca ludowego).

Przegląd odbywa się w następujących kategoriach wiekowych:

  • do lat 12,
  • od 13 do 15 lat,
  • powyżej 16 lat.

Formacje zainteresowane wzięciem udziału w rywalizacji proszone są o nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia i nagrań w terminie do 15 kwietnia 2013 roku na adres:

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej
ul. Ściegiennego 2
25–033 Kielce
e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

Szczegółowe ustalenia ws. konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Zainteresowanym dodatkowych informacji udziela p. Tomasz Irski z Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej, nr. tel.: 41 365 51 40;  41 365 51 41;  nr faksu: 41 361 83 81;  e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

Zapraszamy!

Regulamin

Karta zgłoszenia

Plan sceny WDK

 

Taneczny Sabat 2013 plakat

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 110
Realizacja nbStudio