Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

15 grudnia w WDK odbędzie się aukcja prac młodych artystów ze Świętokrzyskiego Klubu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski

2012/12/05

Wojewódzki Dom Kultury serdecznie zaprasza na aukcję prac młodych artystów ze Świętokrzyskiego Klubu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski, która odbędzie się w sobotę 15 grudnia o godz. 16.00 w Sali Lustrzanej WDK.

Jeśli nie wiecie Państwo, co kupić najbliższym na prezent gwiazdkowy, proponujemy prace tych młodych, wrażliwych i utalentowanych ludzi. Sprawiając radość rodzinie i przyjaciołom, możecie jednocześnie pomóc potrzebującym - pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na zakup materiałów malarskich dla artystów.

Zapraszamy!

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 27
Realizacja nbStudio