Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Uwaga! Do 15 lutego 2013 roku można nadsyłać prace filmowe na konkurs ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE, pod hasłem PIĘKNO PRZYRODY

2012/11/30

W odpowiedzi na Państwa prośby o przedłużenie terminu nadsyłania prac filmowych na konkurs ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE, pod hasłem PIĘKNO PRZYRODY organizatorzy tego przedsięwzięcia postanowili, że prace będą przyjmowane do 15 lutego 2013 roku. Jesteśmy przekonani, że nadchodzące święta, ferie zimowe i w ogóle zimowa sceneria będą sprzyjały powstawaniu nowych fantastycznych prac konkursowych dokumentujących piękno naszego regionu.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. Czekamy na kolejne Państwa prace, a na zwycięzców oczywiście czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji o konkursie (regulamin, formularz zgłoszeniowy i oświadczenie dla niepełnoletnich): Świętokrzyskie czaruje - Piękno przyrody.

Małgorzata Kaczmarek, koordynator projektu

Dział Promocji i Organizacji Imprez, nr tel.: 41 365 51 45

e-mail: promocja@wdk-kielce.pl

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 82
Realizacja nbStudio