Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wystawa WOJNA W SYRII

2012/11/26

30 listopada Dział Promocji i Organizacji Imprez zaprasza na prezentację fotografii Stanisława Dzikowskiego dokumentujących wojnę domową w Syrii – „Wojna w Syrii”. Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi w holu dolnym WDK o godz. 11.00.

Stanisław Dzikowski, były żołnierz, wielokrotnie brał udział w misjach pokojowych na Bliskim Wschodzie. Dzięki temu miał możliwość poznania prawie nieobecnych w relacjach medialnych historii zwykłych ludzi. Zobaczył i udokumentował zdarzenia, które zwykle dokumentują tylko reporterzy wojenni. Zdjęcia, które zostaną zaprezentowane w WDK, przedstawiają z różnych perspektyw jeden z najdramatyczniejszych konfliktów rozgrywających się obecnie w świecie arabskim.

Zdjęcia Stanisława Dzikowskiego będzie można oglądać w WDK do 9 grudnia.

 

Syria 1

Fot. Stanisław Dzikowski

Syria 2

Fot. Stanisław Dzikowski

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 4
Realizacja nbStudio