Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Do 3 listopada trwa nabór zgłoszeń do tegorocznego festiwalu im. H. Morysa

2012/10/23

Wojewódzki Dom Kultury organizuje kolejną – 18 – edycję Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa.
Młodzi, zdolni piosenkarze, chcący spróbować swoich sił w rywalizacji konkursowej, proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń w terminie do 3 listopada br.
Kwalifikacji do udziału w festiwalu dokona powołana przez organizatorów Rada Artystyczna na podstawie nadesłanych materiałów dźwiękowych z dwoma utworami demo danego wykonawcy.
Wykonawcy zakwalifikowani przez Radę Artystyczną do udziału w festiwalu otrzymają pisemne zawiadomienie wraz z ramowym programem imprezy.
Podczas przesłuchań festiwalowych  (17 listopada 2012 r.) każdy z solistów wykona dwie piosenki z półplaybackiem, w tym jedną obowiązkowo w języku narodowym kraju, z którego pochodzi.
Na zwycięzcę festiwalu czeka Grand Prix – statuetka autorstwa Sławomira Micka i atrakcyjna nagroda-niespodzianka.
Szczegółowe ustalenia znajdą Państwo pod linkiem Regulamin.

Zapraszamy!

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

Morys 2012 plakat nowy duzy

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 25
Realizacja nbStudio