Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Warsztaty plastyczne KRAINA POMYSŁOWOŚCI

2012/09/03

WOJEWÓDZKI DOM KULTURY W KIELCACH ZAPRASZA NA NOWY CYKL WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach zaprasza na warsztaty plastyczne Kraina pomysłowości skierowane do dzieci w wieku 6–12 lat (pierwsza grupa) oraz do młodzieży powyżej 12 lat (druga grupa). W trakcie zajęć uczestnicy warsztatów poznają różne techniki plastyczne i będą mieli okazję zastosować je w praktyce, tworząc za ich pomocą za każdym razem nowe dzieła. Kolejne spotkania inspirowane będą twórczością znanych artystów oraz wybranymi elementami z historii malarstwa, grafiki, rzeźby i wzornictwa przemysłowego. Zakres prezentowanych wiadomości będzie precyzyjnie dostosowany do wiedzy i możliwości percepcyjnych dziecka.

Warsztaty plastyczne Kraina pomysłowości prowadzone będą raz w tygodniu (cztery spotkania w miesiącu w godzinach popołudniowych – od 16.30 do 18.30). Pierwsze zajęcia dla pierwszej grupy (6–12 lat) odbędą się w poniedziałek 1 października 2012 r., dla drugiej grupy (powyżej 12 lat) w piątek 5 października 2012 r.

Warsztaty poprowadzi mgr sztuki, pracownik WDK, Justyna Jopek. Zapisów na poszczególne spotkania dokonywać można do 27 września 2012 r. w WDK, w pok. nr 35, nr tel.: 41 36 55 142, kom.: 604 680 760. Koszt jednorazowego udziału w zajęciach: 15 zł, karnet miesięczny kosztuje 40 zł (opłaty w całości są przeznaczane na zakup materiałów plastycznych).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

 

WOJEWÓDZKI DOM KULTURY W KIELCACH ZAPRASZA NAJMŁODSZE DZIECI NA NOWY CYKL WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH

Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach zaprasza najmłodsze dzieci na nowy cykl warsztatów plastycznych Zabawy ze sztuką. Propozycja ta jest skierowana do dzieci w wieku 3–5 lat oraz do ich rodziców.

Warsztaty będą prowadzone w formie wspólnych zabaw, podczas których dzieci będą stopniowo wprowadzane w niezwykły świat plastyki i zachęcane do odkrywania różnych jej tajemnic.

Zajęcia odbywać się będą w WDK w Kielcach w każdą sobotę w godz. 12.00–13.00 w sali plastycznej nr 118. Zapisów na poszczególne spotkania można dokonywać do 27 września 2012 r. w WDK, w pok. nr 35, nr tel.: 41 36 55 142, kom.: 604 680 760 lub strona www.wdk-kielce.pl, www.pik.kielce.pl. Koszt jednorazowego udziału w zajęciach: 15 zł.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Kraina pomyslowosci warsztaty 1

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio