Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Spotkanie autorskie z Michałem Witkowskim

2012/03/27
Wojewódzki Dom Kultury zaprasza na spotkanie z Michałem Witkowskim. Pisarz spotka się z kieleckimi czytelnikami 15 kwietnia w Sali Kominkowej WDK o godz. 17.

Mówią o nim „Andrzej Gołota polskiej literatury” i „Polska odpowiedź na Almodovara”. Jeden z najgłośniejszych młodych polskich pisarzy przyjął zaproszenie WDK i 15 kwietnia spotka się z kieleckimi czytelnikami. Spotkanie autorskie promuje najnowszy tytuł w jego dorobku – pierwszy napisany przez niego kryminał, „Drwal”, o którym recenzentka „Polityki” Justyna Sobolewska napisała: „Dostajemy teraz jedną z najlepszych jego książek. Lekko poprowadzoną, z dopracowaną (choć zawikłaną) intrygą kryminalną, rozmaitymi literackimi odniesieniami, pełną humoru i – co najważniejsze – autoironiczną”. Z kolei Piotr Kępiński z „Newsweeka” stwierdził: „Drwal” to najbardziej zaskakująca powieść Michała Witkowskiego. Paradoksalnie i świeża, i dojrzała. I napisana pod patronatem Gombrowicza”.

Spotkanie z pisarzem rozpocznie się o godz. 17.
Wstęp wolny.
witkowskispotkanie

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 104
Realizacja nbStudio