Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Wystawa "Święta Bożego Narodzenia na starej pocztówce"

2011/11/29

plakat_kartka_2011

 

   Marek Michniewski urodził się w 1947 w Kielcach. Jego główne zainteresowanie to historia Kielc - od wielu lat kolekcjonuje stare pocztówki prezentujące miasto. Jako kolekcjonera pocztówek interesuje go również tematyka okazjonalna (m.in. świąteczna). Początkiem wszystkich jego kolekcji były archiwa domowe. Największą pasją Marka Michniewskiego jest jednak genealogia, odkrywanie dziejów przodków.

Marek Michniewski działa w Świętokrzyskim  Towarzystwie Genealogicznym "Świętogen" oraz w Kieleckim Klubie Kolekcjonera, którego jest prezesem.


Wystawę pod tytułem "Święta Bożego Narodzenia na starej pocztówce" będzie można oglądać do 9 stycznia 2012 roku w holu dolnym Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Serdecznie zapraszamy!

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 1164
Realizacja nbStudio