Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Talenty Świętokrzyskie rozdane!

2011/11/14

14 listopada w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyła się XIII sesja Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

W obradach wzięli udział marszałek Adam Jarubas, wicemarszałek Grzegorz Świercz oraz członkowie Zarzadu Województwa: Kazimierz Kotowski, Jan Maćkowiak oraz Piotr Żołądek.

 

Podczas sesji wręczono nagrody i wyrożnienia Samorządu Województwa Świętokrzyskiego "Talenty Świetokrzyskie", które od 2000 roku przyznawane są najzdolniejszej młodzieży naszego regionu. W tym roku spośród 80 ubiegajacych się o nagrodę, Komisja Konkursowa zaopiniowała i wyróżniła 48 młodych ludzi. Są oni laureatami różnego rodzaju olimpiad przemiotowych, konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Wśród uhonorowanych nagrodą znaleźli się nie tylko licealiści, ale także studenci posiadający wybitne osiągnięcia naukowe oraz artystyczne. Uroczyste rozdanie nagród poprowadził Dyrektor Departamentu Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki – Jacek Kowalczyk.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 48
Realizacja nbStudio