Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rusza XI Świętokrzyski Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej. Zapraszamy do nadsyłania prac!

2019/09/12

Kolejny już raz zapraszamy wszystkich twórców nieprofesjonalnych, zrzeszonych i niezrzeszonych, uprawiających malarstwo, grafikę warsztatową, grafikę komputerową, rzeźbę, rękodzieło artystyczne oraz tkactwo artystyczne do udziału w konkursowych zmaganiach. 

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą w terminie do dnia 18 listopada 2019 r. do Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK (pok. 159).

Przypominamy adres WDK:

ul. Ściegiennego 2, 25–033 Kielce

Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi 29 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w WDK.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z komisarzem przeglądu – Katarzyną Kowalewską-Szmit (DDK WDK), nr tel.: 41 36 55 136.

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio