Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

XIX Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie - stoisko wystawiennicze WDK

2019/09/12

8 września 2019 r. w Opatowie odbyły się XIX Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie.

Fotorelację z dożynek możecie Państwo zobaczyć tutaj: XIX Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie w Opatowie (8.9.2019)

Dzisiaj przedstawiamy stoisko wystawiennicze WDK, na którym zaprezentowaliśmy naszą ofertę kulturalną skierowaną do różnych grup wiekowych. Naszych gości zapraszaliśmy do udziału w konkursach, festiwalach, koncertach i innych organizowanych przez nas wydarzeniach.

Na wszystkie pytania odpowiadała nasza plastyczka, opiekunka zespołu "Uśmiech" - Justyna Jopek.

Justyna miała też okazję poopowiadać zwiedzającym o zbiorach sztuki ludowej znajdujących się w WDK. Niewielka część z nich została wyeksponowana na stoisku. Na oglądanie reszty zbiorów sztuki ludowej zapraszamy do WDK.

Zainteresowanych zwiedzaniem Izby Regionalnej zapraszamy do kontaktu z opiekunami zbiorów - Działem Dziedzictwa Kulturowego WDK - nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

Do zobaczenia w WDK! 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 33
Realizacja nbStudio