Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

20 października zapraszamy Państwa na XI Salon Rękodzieła Artystycznego

2019/09/10

Zapraszamy Państwa na najbliższą, jesienną edycję Salonu Rękodzieła Artystycznego, która odbędzie się w niedzielę 20 października 2019 w godz. 11.00–15.00 w Sali Lustrzanej i holu górnym WDK. 

Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo udać się na spacer do WDK w tę niedzielę, żeby kupić sobie coś na poprawę humoru, prezent dla kogoś bliskiego, czy nowy drobiazg do mieszkania.

Nasi wystawcy będą mieli dla Państwa wiele ciekawych propozycji – i warto tu przypomnieć, że są to wszystko rzeczy niepowtarzalne i wyjątkowe, robione ręcznie w zaciszach domostw. 

Kolejna edycja tej popularnej wśród gości WDK imprezy wystawienniczej to nie tylko znakomita okazja do kupienia oryginalnych i unikatowych wyrobów w korzystnych cenach – to także świetne miejsce do najróżniejszych pogawędek i miłego spędzania czasu. 

Drobiazgi kupione podczas Salonu Rękodzieła Artystycznego to znakomity pomysł na prezent, to także ważne wsparcie dla rodzimych twórców. 

Więcej informacji: Tomasz Irski (DAiEK WDK), nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl    

Karta zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

_______

Salon Rękodzieła Artystycznego po raz pierwszy zagościł w kalendarzu imprez odbywających się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w lutym 2017 roku. Od tego czasu twórcy i pasjonaci trudnej sztuki rękodzielnictwa mogli zaprezentować swoje wyroby szerszej grupie miłośników tej profesji. Za każdym razem grono wystawców i uczestników powiększa się. Impreza skierowana jest do wystawców indywidualnych oraz firm zajmujących się rękodziełem. 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio