Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Świętokrzyska Przestrzeń Teatralna. Grupa teatralna Zamaskowani zaprasza na spektakl NARCO HARDCORE

2019/08/01

7 sierpnia o godz. 17.00 zapraszamy Państwa na autorski spektakl "Narco Hardcore", który przygotowała i zaprezentuje grupa teatralna Zamaskowani ze Strawczyna.

Przedstawienie będzie można obejrzeć w ramach Świętokrzyskiej Przestrzeni Teatralnej - platformy artystycznej, którą stworzyliśmy w WDK dla potrzeb amatorskich teatrów działających na terenie województwa świętokrzyskiego.

Krótki zarys fabuły przygotowany przez młodzież: 

"Przedstawimy historię Natalii - wzorowej uczennicy, która pod wpływem złego towarzystwa i nieszczęśliwej miłości zaczyna swoją przygodę z narkotykami. Przekonajcie się sami, jak potoczą się losy głównej bohaterki i jej bliskich w spektaklu pełnym zwrotów akcji, muzyki i emocji." 

Autorami scenariusza i scenografii "Narco Hardcore" są członkowie grupy teatralnej Zamaskowani. 

Jest to spektakl profilaktyczny.

Młodzież realizuje projekt grantowy "Równać Szanse". 

Więcej informacji nt. spektaklu "Narco Hardcore" i działań Świętokrzyskiej Przestrzeni Teatralnej udziela koordynator tego projektu - Hubert Guza, nr tel.: 41 36 55 134 / 136, e-mail: hguza@wdk-kielce.pl

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio